Narty
Szeroki asortyment nart zarówno ze średniej półki jak i z tych najwyższych. W ciągłej sprzedaży 500 par nart. Szeroki wybór tanich nart zjazdowych, carvingowych, allround, dla każdego typu zaawansowania. Masz obawy, że „różnie bywa z używanymi nartami” – nie przejmuj się, udzielimy pełnej, formalnej gwarancji.
Używane i Nowe
Narty
Snowboard
Szukasz dobrze przygotowanych desek snowboardowych w rozsądnej cenie? Dopasujemy je do Twoich celów i umiejętności. Znajdziesz u nas deski w każdym możliwym kształcie i długości - rocker, camber, flat i hybrid, wiązania snowboardowe i idealnie pasujące do nich buty snowboardowe.
Używane i Nowe
Snowboard
Buty, Wiązania
Odpowiednio dobrane buty i wiązania to podstawa dobrej zabawy na stoku. Szeroki wybór tanich butów narciarskich i snowboardowych, dla każdego typu zaawansowania. Oferujemy sprawdzone marki: Salomon, Head, Fisher, Atomic. W przypadku wyboru niewłaściwego wyboru, możliwość wymiany na inne.
Akcesoria Narciarskie
Buty, Wiązania
Używane i NoweNartyUżywane i NoweSnowboardAkcesoria NarciarskieButy, Wiązania

Gdzie nas znajdziesz

  • Księdza Józefa Sondeja 2
    35-006 Rzeszów

  • Kom. 504 036 769
    Tel. 17 853 52 40

  • pon.-piąt. 10.00-19:00
    sob, 10.00-15:00

Narty używane Rzeszów

OFERTA PRO-SPORT RZESZÓW
Oferujemy sprzęt zarówno nowy, jak i używany dla dorosłych i dzieci. Sprzęt pochodzi z dobrych zachodnich stoków narciarskich, gdzie dbano o odpowiednie przechowywanie, konserwację i użytkowanie. Zachodnie stoki to nie tylko dbałość lecz przede wszystkim zawsze dobrze przygotowana nawierzchnia, co wydłuża żywotność nart i snowboardu. Dzięki temu otrzymują Państwo u nas sprzęt sprawdzony i żywotny. U nas za niewielkie pieniądze zaopatrzysz się w świetny sprzęt narciarski i snowboardowy. Uzyskasz również pomoc przy wyborze sprzętu odpowiedniego dla Twoich potrzeb i umiejętności
TAGI